Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
176 postów 164 komentarze

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Wniosek do Trybunału i Wojska ws Ministra Ł. Szumowskiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wniosek do Trybunału i Wojska ws Ministra Zdrowia Ł. Szumowskiego

 

Wniosek do Trybunału i Wojska ws Ministra Zdrowia Ł. Szumowskiego

Pliki można pobrać tu:

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/2020/08/12/wniosek-do-trybunalu-i-wojska-ws-ministra-zdrowia-l-szumowskiego/

 

Teresa Garland                                           Polska dnia 12 VIII 2020r.                                                      D054 2020 08 12

TRSNP SKK

Skr.poczt. 88

32-050 Skawina                     Społeczny Trybunał Prawa Naturalnego

WNIOSEK o wszczęcie dochodzenia w sprawie Ministra Łukasza Szumowskiego

 

WNIOSEK do Sztabu Generalnego Wojska Polskiego o wsparcie w działaniach

 

Zwracam się z wnioskiem do Naczelnego Dowódcy Sztabu Generalnego by udzielił ochrony oraz wsparcia logistycznego dla Społecznego Trybunału Prawa Naturalnego. Jesteśmy zainteresowani pilnym spotkaniem w tej sprawie. Podaję mój telefon kontaktowy: 697357009

 

DW:Marszałek Sejmu Pani Elżbieta Witek, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Główna Komenda Policji, Ministerstwo Sprawiedliwości

 

Prezes Społecznego Trybunału Prawa Nauralnego Pan Janusz Górzyński

Szanowny Panie

Piszę w związku z działaniami Ministra Zdrowia Pana Łukasza Szumowskiego, które powodują łamanie podstawowych Naturalnych Praw Człowieka na terenie Polski. Wydawane przez niego, ograniczające niezbywalną ludzką wolność i godność akty prawne, nie mają uzasadnienia w rzeczywistości ani w prawdzie, nie służą też dobru człowieka.

 

Pan Szumowski prowadzi terrorystyczną wojnę psychologiczną z Polakami by w konsekwencji terroru siłowo-prawnego wyszczepić czipami cały Naród Polski i go zniewolić. Istnieje też podejrzenie że za pomocą wydawanych rozporządzeń odnośnie tworzenia tzw. stref epidemicznych: tj. strefy żółtej składającej się z 10 powiatów i strefy czerwonej składającej się również z 10 powiatów, inicjuje on skrycie i podstępnie terytorialny rozbiór Polski.

 

W punktu widzenia Prawa Naturalnego wydawane przez niego akty prawne są aktami przemocy i bezprawia, są aktami terrorystycznymi, czyli zbrodnią przeciwko ludzkości dokonywaną przez Pana Szumowskiego na Polakach.

 

Wydaje się że pan Szumowski nie jest sprawny psychicznie, gdyż jego działania przypominają działania szaleńca. Dlatego, by ratować przed śmiercią miliony Polaków, musi on zostać NATYCHMIAST odsunięty od władzy, jeśli nie chcemy mieć w Polsce drugiego Hitlera!

 

Pani dr Anna Martynowska miesiąc temu zawiadomiła prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa dokonanego przez Pana Łukasza Szumowskiego. Wg mojej wiedzy, zawiadomienie to pozostało BEZ ROZPOZNANIA. W związku z tym iż państwowy system sądowniczy nie chce tego człowieka zaaresztować i osądzić, zwracam się do Społecznego Trybunału Prawa Naturalnego, by po zapoznaniu się z dowodami Pani dr Martynowskiej i ewentualnie innymi, wydał NATYCHMIASTOWY nakaz aresztowania dla Pana Łukasza Szumowskiego i osądzenia go wedle Prawa Naturalnego i na zasadach norymberskich.

 

Z wyrazami szacunku

Teresa Garland, Prezydent Tymczasowej Stanu Narodu Polskiego - SKK

KOMENTARZE

 • Niestety
  p.Szumowski już po ,,świętej spowiedzi" teraz ,,można mu skoczyć na pukiel", odpowiednie ,,prawo" działające wstecz, już się PiSze:

  https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/pis-chce-bezkarnosci-urzednikow-za-dzialania-w-czasie-pandemii-koronawirusa-prof-zoll/kcf3m36,79cfc278

  Pani natomiast z tego samego świętego kościoła rzymskiego i nie uznaje rycerzy maltańskich i cudu ,,świętej spowiedzi"??
 • Prawdę o tzw pandemii pokazał Prezydent Łukaszenka, a wcześniej Szwecja.
  Czy w związku z tym, że wprowadzenie rygorów pandemii miało i ma nadal skutek taki, że ludzie umierają na zawał (z powodu niedotlenienia), na grzybicę płuc oraz wiele innych, wg pandemistów, towarzyszących chorób, można tą całą pandemię uznać jako ludobójstwo?
 • Klątwa Boża na SANEPID!!!
  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2020/08/5-8-viii-2020-jeszcze-o-rebelii-w.html

  Środa, 5 sierpnia

  - Teraz pomówimy o klątwie.

  Tak jak chciałem i była o tym mowa < tzn. była o tym mowa wcześniej niż w tym przekazie C.P.> rzuciłeś wczoraj klątwę na Sanepid. Klątwa dotknie go jako instytucję państwa/ publiczną i osoby, które będą nękać w jakikolwiek sposób sprzedawców w sklepach, kierowników tych sklepów, klientów tych sklepów a także tych, którzy będą nękać w jakikolwiek sposób weselników.


  Podobnie klątwa dotknie tych policjantów, którzy będą dawać mandaty, spisywać czy to w sklepach czy na weselach, czy też kierować sprawy do Sanepidu. Dotknie też w taki sam sposób bezpośrednich zwierzchników tych policjantów.

  Natomiast policjanci, którzy będą tylko upominać lecz nie dadzą mandatu, choć i tego robić nie mają prawa, i nie będą spisywać, inaczej mówiąc będą podchodzić do ludzi z wyrozumiałością, klątwa ich nie dotknie jak i ich zwierzchnika.

  Gdyby jednak zwierzchnik oczekiwał od policjantów dawania mandatów a oni by tego nie robili klątwa dotknie tylko zwierzchnika a policjanci będą od niej wolni, nadto ich zachowanie wobec oczekiwań przełożonych będzie poczytane w Moich oczach jako zasługa i będą mieli ode Mnie, Króla Polski Łaskę.


  To powiedziałem Ja, Jezus Chrystus.

  Amen.

  - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste.

  -:)
 • Klątwa Boga na Szumowskiego!!!
  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2020/07/22-vii-2020-klatwa-boza-rzucona-na.html  Środa, 22 lipca

  Godzina 6.45

  - Rzucam klątwę Bożą na ministra Łukasza Szumowskiego.
  Za sprawy związane z coronawirusem, które były i są przeciw Polakom, za oszustwa i manipulacje danymi medycznymi, za przekupywanie lekarzy publicznymi pieniędzmi, którzy stwierdzają coronawirusa tam gdzie go nie było i nie ma.
  A od początku lipca za kłamstwo publiczne iż Polacy nadal chorują i umierają na COWID -19 a nawet, że zwiększa się liczba chorych i zmarłych.
  A jak zaświadcza Bóg przez swego sługę Grzegorza z Leszna i przez swego sługę Cypriana Polaka ( Krzysztofa Michałowskiego), Pan nasz Jezus Chrystus zgodnie ze swymi wcześniejszymi zapowiedziami, rządząc w Swoim Królestwie po Intronizacji w Niebie 20 lutego 2020 roku, czyli Polsce – Nowym Jeruzalem zwolnił Polaków od chorowania i umierania na coronawirusa COVID -19 od pierwszego lipca.
  Tak Pan nasz z dniem 20 lutego 2020 roku ograniczył mocno chemtrails nad Polską a zablokował całkowicie chemtrails ze zrzucanym na Polaków coronawirusem, co obserwowali naoczni świadkowie iż w wypadku niektórych smug chemtrails były one wciągane, wsysane z powrotem, wbrew prawom fizyki do zbiorników samolotu, do jego wnętrza.

  Zatem ministrze Łukaszu Szumowski.

  Przeklina Cię Bóg!
  Przeklina Cię Bóg!
  Przeklina Cię Bóg!

  Amen!
  Amen!
  Amen!

  - I tak się stanie. Amen. Mówię to Ja, Jezus Chrystus, Pan Zastępów, Król Nowego Jeruzalem, któremu na imię Polska.

  Łukaszu Szumowski, Twój czas jest krótki. Jakie życie, taka śmierć.
  Skończysz marnie i skończysz gorzej niż prezydent Duda. On ma dobre odruchy i kocha Mnie choć przez swe decyzje szkodzi Polsce.
  U Ciebie nie ma niczego co byłoby pozytywne w Twej służbie krajowi. Nie mówię już o aferach.
  Nawet „Twoje” zdjęcie z Matką Teresą jest sfałszowane, wstrętny oszuście, masoński łgarzu.
  Czekaj więc na swoją kolej. I pamiętaj: im więcej zakarbujesz, jak dawniej mawiali Polacy, tym sowitszą otrzymasz zapłatę.

  Opublikuj synu.

  - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

  Klątwę rzucił i Słowo od Pana otrzymał Krzysztof Michałowski (Cyprian Polak)
 • @Janisław 11:31:43
  Cyprian Polak - katolik. A ja nie uzyskałem odpowiedzi na proste pytanie: Czemu katolicy nie uznają ważności ,,śfiętej spowiedzi"?
  No bo że rycerzyk maltański dostał odpusty, to chyba nie ulega wątpliwości.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930