Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
176 postów 164 komentarze

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

LGBT – o co tak naprawdę toczy się wojna?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

LGBT – o co tak naprawdę toczy się wojna?

 

LGBT – o co tak naprawdę toczy się wojna?

 

SEDNO jest takie że mamy wojnę z narodowym państwem polskim.

 

LGBT to jest ideologia wykorzystywana do zniszczenia państw narodowych. Państwo narodowe ma swoją spójność i konkretnie określony fundament cywilizacyjny na którym się opiera. Niszcząc ten fundament cywilizacyjny za pomocą ideologii gender, zniszczymy państwo narodowe i to jest główny CEL Globalistów. Niszcząc narodowe państwo polskie niszczymy tak naprawdę człowieka wraz z jego Naturalnymi Prawami Człowieka, gdyż globalistyczny system prawny nie przewiduje respektowania ani egzkwowania Naturalnych Praw Człowieka, gdyż zarządzający światem zza kulis globalne elity takich praw nie uznają.

 

Nic nie dzieje się bez przyczyny.

 

Co do określenia "chrześcijański" to ma ono szerszy zakres niż określenie "katolicki". Chrześcijańskimi są bowiem i Rosja i Niemcy czy protestanckie USA. We wszystkich tych państwach istnieje PRYMAT państwa nad osobą ludzką, to znaczy że Naturalne Prawa Człowieka nie są uwzględniane ani respektowane a Kościół jest podporządkowany władzy świeckiej zamiast władzy boskiej. Niestety w Polsce w ciągu ostatnich dziesięcioleci wygląda na to że księża wypodpisywali lojalki że będą się stosować do polskiego prawa stanowionego przez państwo i tym sposobem w ukryciu przed społeczeństwem polskim w Polsce Kościół wszedł pod zarząd władzy świeckiej. Osobiście uważam że została złamana zasada rozdzielności Kościoła od państwa, chociaż oficjalnie się o tym nie mówi. Mnie nie śmieszą wypowiedzi pewnych polityków którzy mówią że w Polsce trzeba rozdzielić państwo od Kościoła, bo to trzeba zrobić.

 

Co innego byłoby w państwie katolickim w którym istnieje prymat osoby ludzkiej nad państwem, gdzie podstawą bytu państwowego i jego celem istnienia jest ochrona i dobro osoby ludzkiej przy uwzględnieniu dobra wspólnoty. To można uzyskać wprowadzając w polski system prawny Prawo Naturalne i zasady współżycia społecznego wynikające z etyki katolickiej. O to właśnie toczy się teraz wojna w Polsce. O narodowe państwo polskie oparte na etyce katolickiej i Prawie Naturalnym. PIS i reszta partii działających na polskim rynku politycznycm (PO, SLD, PSL itd) tej wojny nie wygrają bo są za głupi i zbyt tchórzliwi. Tu potrzeba ludzi ponadprzeciętnych, mądrych, zdeterminowanych i odważnych. Znacie takich?

 

Uważam że trzeba dać miesiąc czasu Episkopatowi by zrobił porządek w instytucji Kościoła w Polsce wyrzucając ze swoich szeregów wszystkich masonów. Jeśli do miesiąca czasu tego nie zrobią to państwo powinno przejąć i znacjonalizować cały majątek kościelny.

 

Ponadto w mojej opinii jeśli już dotacje państwowe dla związków wyznaniowych, to powinny opierać się one na ilości wiernych wyznających daną religię, a nie wg upodobań władzy świeckiej. Na internecie można znaleźć informacje że w Polsce jest ok. 1000 wyznawców religii judaistycznej i że ich związek wyznaniowy dostaje 2 miliardy złotych rocznie dotacji, podczas gdy Kościół Katolicki w Polsce dostaje tylko 300 milionów złotych dotacji, pomimo że wyznawców wiary katolickiej w Polsce jest ponad 30 milionów osób. Więc to musi być pilnie uporządkowane.

 

Powyższy artykuł jest moją opinią wg mojego rozeznania na dzień 11 VIII 2020r. Jeśli ktoś posiada lepsze info w tej sprawie proszę o publiczne ujawnienie.

 

z pozdrowieniami

Teresa Garland,

Tel. 697357009

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

Akty Woli Narodu do pobrania tu:

https://aktywolinarodu.wordpress.com/

 

 

KOMENTARZE

 • Przeklejam mój komentarz spod posta pana Posła Sanockiego :
  medyczne skutki praktyk homoseksualnych są bardzo niebezpieczne z powodów zdrowotnych epidemiologicznych, nie wiem czy nie są dla społeczeństw o wiele bardziej groźne niż ten cały koronowirus. Zachęcam do przeczytania artykułu :
  https://marucha.wordpress.com/2013/01/31/medyczne-konsekwencje-praktyk-homoseksualistow/

  Ostrzegam jednak przed wyjątkowo drastycznymi i obrzydliwymi treściami.

  Czy sanepid, który tak ochoczo ściga nieistniejącą pandemię, nie powinien zacząć ścigać w interesie zdrowia publicznego to poważne zagrożenie?

  Chyba oczywistym jest, że temat tego zmasowanego teraz ataku środowisk LGBT może mieć bardzo groźne skutki zdrowotne i powinien się w końcu tym zająć Minister Zdrowia, Państwowy Inspektor Sanitarno-epidemiologiczny, Rzecznik Praw Obywatelskich itd.
  Te masowe już teraz marsze LGBT po praktycznie wszystkich większych miastach w Polsce, wskazują na to jak skala tego epidemiologicznego zagrożenia jest duża.

  Zaś wciąganie w ten proceder dzieci i eskalowanie w ten sposób tego zagrożenia epidemiologicznego, jest już skończonym draństwem.
  Jeżeli Państwo nie powstrzyma tego groźnego procederu, to za kilka lat skala tego zagrożenia epidemiologicznego wzrośnie niewspółmiernie.


  Promowanie LGBT i związanych z tym praktyk homoseksualnych stanowi poważne zagrożenie epidemiologiczne!!!
  GDZIE JEST SANEPID!!!
 • @Jan Paweł 08:18:37
  Myślę że tutaj zakłady psychiatryczne skoro jeszcze istnieją powinny wziąć pod swoją opiekę tych, którzy uważają się za trzecią płeć, gdyż z punktu widzenia naturalnego prawa biologicznego trzecia płeć nie istnieje. Zatem zdecydowanie jest to problem psychologiczno-psychiatryczny.

  Również ci którzy uważają że trzecia płeć istnieje, powinni zostać poddani leczeniu conajmniej psychologicznemu jak nie psychiatrycznemu, gdyż ewidentnie osoby te mają problemy z odróżnieniem faktów życia realnego od fikcji czyli fantazjii..
 • @Prezydentka 08:51:09
  Oczywiście, że tak jest, jak Pani pisze. To jest chore, ale niestety, żyjemy już kulminacji Czasów Ostatecznych i widać, że gloryfikacja Sodomy i Gomory jest tym bardzo ważnym znakiem, który powinien nas, tą resztkę jeszcze ludzi wierzących obudzić.
  Na szczęście budzą się już także i na Zachodzie i co bardzo obiecujące, budzą się ludzie młodzi. Ważnym symbolem tego przebudzenia niech będą te modlitwy różańcowe, właśnie młodych ludzi wokół płonącej Katedry Notre Dame w Paryżu.
  Także wielką nadzieja dla nas może (i powinnien) być ten powrót do Tradycji Kościoła przechowanej na szczęście dla świata, przez arcybiskupa Lefebvre'a i wiernych Tradycji kapłanów skupionych wokół niego.

  To właśnie dzięki temu Arcybiskupowi możemy dzisiaj obserwować to co opisałem tutaj :
  https://gibson.neon24.pl/post/156890,tradycja-kosciola-szansa-dla-polski-i-swiata

  Jest to więc dla nas współczesnych pewny drogowskaz, także naszych działań w polityce, a może nawet przede wszystkim naszych działań w polityce, bo skoro "Bóg z nami, to kto przeciw nam?".
  Wiem, że Pani także o tym wie, ale myślę, że ważnym tutaj tym drogowskazem, jest powrót do Tradycji Kościoła, do czego także i Panią wraz ze swoim środowiskiem zachęcam.
  Wspomniane w moim artykule książki, będą pomocą w zorganizowaniu wspólnoty, która może zwrócić się do proboszcza o umożliwienie regularnego odprawiania Mszy świętej w nadzwyczajnym rycie rzymskim. Znalezienie kapłana, który zechciałby się nauczyć odprawiania takiej Mszy nie powinno być jakimś większym problemem. Natomiast wspólnota powinna wziąć na siebie zorganizowanie całego wyposażenia do odprawiania takiej Mszy świętej.

  Pozdrawiam serdecznie
 • @Prezydentka 08:51:09
  Natomiast bardzo groźny jest Pani postulat, co do zrobienia porządku w Kościele.
  Przecież siły które niszczą Kościół sa ulokowane zarówno wewnątrz Kościoła jak i na zewnątrz i są to te same siły.
  Więc gdyby posłuchać Pani postulatu, to niczego lepszego dla tych sił niszczących Kościół nie moglibyśmy zrobić.

  Musimy słuchać Orędzi Matki Boskiej, która mówi nam, że w żadnym wypadku nie wolno nam występować przeciw kapłanom, a tylko i wyłącznie MODLIĆ SIĘ za nich i brać z nich pokuty, np posty, czy inne umartwienia.

  Tylko poprzez ręce kapłana mogą być rozlewane łaski Pana Boga na świat.
  Więc ta teraz walka z kapłanami, jest walką o nas, o czym my głupcy nie zdajemy sobie sprawy. Jeżeli zniszczymy kapłanów, to pozbawimy się w ten sposób tego strumienia łask Bożych.

  A o jakie łaski tutaj chodzi?, już podaję (tym którzy tego jeszcze nie wiedzą) przykłady:
  - sakramenty święte
  - uzdrowienie i uwolnienie od złych duchów
  - pokonanie alkoholizmu, seksoholizmu, hazardu itd.
  - nawrócenie
  - pokonanie lęków i depresji itd

  Nie wolno nam więc w żaden sposób atakować kapłanów, ale też niszczyć ich kapłaństwa w żaden inny sposób np tworzeniem warunków do zbytniej zażyłości, odciągającej kapłana od jego codziennych obowiązków modlitwy, brewiarza i posługi sakramentalnej
 • @Jan Paweł 08:18:37
  Chyba Pan jest mocno przepracowany. Próbuje Pan wmówić że to już jakaś epidemia. Tych innych jest nieistotny dla społeczeństwa procent i dopóki nie zacznie się z nimi Pan zabawiać nic Panu nie grozi. Te całe manifestacje to zwykła ustawka (nie zdziwiłbym się jak by były po cichu inspirowane przez władzę). Zresztą myślę że i w tych manifestacjach ci kochający inaczej stanowią mniejszość. Takie ruchy to idealna zasłona dymna dla różnych skurwysyństw władzy.
 • @marek500 11:16:52
  Nie jestem do końca pewien czy nic nam nie grozi. Skoro niby nic nam nie grozi, to dlaczego na oddziałach zakaźnych, gdzie leżą chorzy na AIDS są aż tak rygorystyczne środki epidemiologiczne?
  A ile z nich chodzi i nie wiedzą jeszcze, że sa chorzy na AIDS i inne zarazy?
  Ale ile "edukatorów" homoseksualnych jest chorych na razie bezobjawowo, nie tylko na AIDS?
  Czy pan marek oddałby swoje dziecko pod opiekę takiego "edukatora"?.
  Skąd możemy wiedzieć co się dzieje na takiej "edukacji" skoro "edukator" pozostaje w klasie sam na sam z dziećmi?
  Skąd możemy wiedzieć czy w czasie "zabaw" które pewnie "edukator" tam organizuje, nie dochodzi do molestowania w taki sposób że dziecko nie wie, że jest molestowane?,czy np jako "nagroda" nie jest całowane przez "edukatora"? przecież "edukator" dziecko wynagradza...
 • @Jan Paweł 11:57:12
  AIDS powiadasz? Choroba wywołana wirusem HIV. Pomińmy to, czy to nie jest taka sama ustawka jak z Covid.. Normalnemu zdrowemu heteroseksualnemu nie zagraża nic ze środowiska LGBT. Większym problemem są Ukrainki, których wiele jest nosicielami HIV, a to może już dotyczyć heteroseksualnego Polaka :(

  Co do masowości i skali parad LGBT, jest to zwykła ustawka. Ta sama grupa opłacanych dewiantów maszeruje we wszystkich miastach, lokalnych odchyleńców dołączających do tych parad jest garstka.

  Co do edukatorów, to pełna zgoda! Jestem przeciwny spaczonej edukacji sexualnej jak i nauce religii w szkole.
 • @wk..ny 12:11:45
  Przeczytałeś artykuł? :
  https://marucha.wordpress.com/2013/01/31/medyczne-konsekwencje-praktyk-homoseksualistow/
  pewnie nie czytałeś, to najpierw przeczytaj.
  Zagrożenie ze strony LGBT, to nie tylko HIV (dlaczego dzieci choruja na HIV/AIDS?, dlaczego celowo zarażeni np igłą chorują i umierają na AIDS? itd)), poczytaj sobie, to zobaczysz ile chorób możesz złapać od homoseksualisty, który np dopiero co wyszedł od partnera po stosunku analnym i innymi bezeceństwami które brzydzę się nawet opisywać i pewnie "wydezynfekował się" przed wyjściem...

  Skandal!, że o tym bardzo poważnym zagrożeniu się nie mówi!
 • @Prezydentka 08:51:09
  Ale nikogo nie wolno psychoterapeutyzować ani leczyć psychiatrycznie wbrew jego woli, o czym szczególnie Pani powinna wiedzieć najlepiej.
 • @viridiana 12:44:32
  Ciekawe że od 1945 roku szpitale psychiatryczne nie miały problemów żeby "leczyć" zdrowych, mądrych Polaków a w szczególności patriotów polskich... ciekawe czy ktoś zrobił raport na temat zniszczeń zdrowia i śmierci tych ludzi w tzw. psychuszkach... które działają do dzisiaj... ilu Polaków tam wykończono? Ktoś wie?

  A teraz nagle podnosi Pani gwałt że osób ze środowiska LGBT które niewątpliwie są niebezpieczne dla reszty społeczeństwa, i wygląda na to że są naprawdę upośledzeni umysłowo i intelektualnie, potrzebują pomocy, to ich leczyć nie wolno?

  Doprawdy nie rozumiem.
 • @Jan Paweł 12:43:40
  Po pierwsze, blog Maruchy to siedlisko katodebili; aczkolwiek czasem coś mądrego tam przeczytam, więc od ponad 10 lat wpadam tam sporadycznie.
  Po drugie, homoseksualiści bardziej dbają o higienę; poznałem kilku.
  Po trzecie, sex analny uprawiają także heteroseksualne pary.
  Po czwarte, te całe parady LGBT mają się nijak do homoseksualistów w Polsce.
  Po piąte, wnioskuję, że jesteś prawiczkiem. Prokreacja to choroba śmiertelna.. powstałe dziecko w jej wyniku i tak kiedyś umrze..

  Szczerze przyznam, że ten portal był kiedyś zdroworozsądkowo obiektywny, a od jakiegoś czasu pełen ideologistów z klapkami na oczach :((
 • Istoty nie do nasycenia to istoty chciwe.
  Nawet kleszcze jak siedzą na głowie we włosach, to piją tylko tyle krwi ile mogą i następnie same od gospodarza odpadają.

  Są jednak istoty żywe nienasycalne. Ile by się nie napiły, nie napchały, to zawsze im mało.

  Takie nie do nasycenia, ograniczyć jest możliwe tylko w innym systemie, o wspólnym podziale dóbr, wspólnych kobietach, dzieciach, władzy i sądownictwie. Wydaje się, że osoby 3-4-otworowe pasują do takich rewolucyjnych zamierzeń lepiej.

  Niesamowita ta DEMOKRACJA KULISTA
  Ale wyobrazić sobie inną rzeczywistość przecież nie szkodzi..
 • @adevo 15:48:51
  "Wydaje się, że osoby 3-4-otworowe"
  Adevo, gdzie ten 4 otwór??

  Ta Twoja "DEMOKRACJA KULISTA" sprowadza się, że chcesz mojej kobiety.. najlepiej 4 otworowej??????????? odleciałeś.. ja wiem że hipisem jesteś, wyglądasz jak kobieta, ale BEZ PRZESADY!!!!

  przestałem poważnie traktować Cię :((
 • @wk..ny 16:01:19
  4 otwory: L G B T
 • @adevo 16:03:21
  nie kupuję tego, nie obroniłeś się w mych oczach.. przykro mi..
 • @marek500 13:40:47 i wk..ny
  Czy Wy chcecie dyskutować z FAKTAMI?, z wynikami badań medycznych?
  Takie są niestety skutki MEDYCZNE sodomii, jest to wszystko potwierdzone wynikami badań medycznych.
  To nie jak to wymyśliłem, a podali te FAKTY lekarze.

  Wiem, że może Was to dotyka bezpośrednio, że tak panicznie reagujecie, ale zachęcam Was do głębokich refleksji, bo jak widać, sprawa jest bardzo ważna, bo chodzi tu nasze wszystkich Polaków ZDROWIE, bo ta zaraza może mieć skutki epidemiologiczne, które pod tym widocznym teraz naciskiem środowisk LGBT, mogą być urywane przed opinia społeczną.
  Przecież aż strach jest teraz wychodzić z domu, bo te obrzydliwe zarazki mogą czaić się wszędzie.
  Postanowiłem, że już nigdy nie pójdę do żadnego aquaparku, publicznej sauny, SPA itd.
  Znam jedną publiczna saunę, która wieczorem, wynajmowana była przez "stowarzyszenie" gejowskie... wtedy jeszcze nie wiedziałem czym to grozi zwykłym korzystającym później z tego obiektu.
  Obecnie nikt nie namówi mnie skorzystania z takich obiektów.
  Złapana od tych środowisk groźna choroba, może ujawnić się nawet po paru latach. Skandal!
 • @Jan Paweł 08:11:52
  W Aqaparku saunie ani w SPA, HIV na pewno Pan nie złapie, ale w kontakcie homoseksualnym lub od zarażonej kobiety na pewno. Pozostałe, ukrywane przed obywatelami zagrożenia zdrowotne, są niestety prawdziwe. Jest natomiast rzeczą oburzającą brak podawania w rocznikach statystycznych procentu gejów chorych na AIDS. Ze sporadycznie prowadzonych badań wynika, że odsetek zarażonych wynosi ponad 90% i wystarczyłoby te dane podać dzieciom na lekcjach wiedzy o społeczeństwie, żeby skutecznie zniechęcić je do tolerancji i akceptacji dla seksualnych zboczeń.
 • @Prezydentka 13:26:45
  Nie rozumie Pani Ustawy o Ochronie Zdrowia Psychicznego ani treści art.158 kk a chce zostać prezydentem Polski?! Z tak żenującym brakiem samokrytycyzmu? A Szpital Specjalistyczny im. J. Babińskiego w Krakowie to "do dzisiaj działająca psychuszka" ? Taka postawa jest typowa dla większości cierpiących na schizofrenię urojeniową. Na ogół uważają się za zdrowe ofiary leczenia psychiatrycznego, ale jak potrzeba brać rentę socjalną, to wówczas strasznie chorzy... :)
 • Szanowna Pani Prezydentko...
  Wstawiam poniżej link do bardzo ciekawej konferencji, na której poruszany był właśnie temat związku przyczyna/objawienie/skutek.
  https://www.youtube.com/watch?v=Z8fQCevzIu4
  Ks. prof. Bortkiewicz i pozostali prelegenci, nie pozostawiają tutaj najmniejszych wątpliwości co do tego, że taki związek istnieje.

  Zachęcam do przyjęcia tej myśli w Państwa aktywności politycznej, jako jedynej realnej w kwestii wyjścia z tej teraz już tragedii zapaści cywilizacyjnej
 • @viridiana 12:18:28
  Uderz w stół a nożyce się odezwą?
  Bierze Pani rentę socjalną?
 • @Prezydentka 17:40:12
  Ach te krawieckie skojarzenia...Jednak widocznie nie stać Panią na lepsze, skoro w swoich skeczach wyborczych przyznaje się Pani do statusu wielokrotnie bezrobotnej. Ale skoro mimo wszystko udało się Pani zaliczyć 5 lat pracy składkowej w ostatnim 10-cioleciu, to żyje Pani z renty ZUS. Innej możliwości nie ma przy tak aktywnej i wielce specyficznej działalności epistolarnej. Broń Boże nie twierdzę, że renta psychiatryczna się Pani nie należy, ale elementarna uczciwość nakazuje poinformować o tym Wyborców.
 • @wk..ny 12:11:45
  " Normalnemu zdrowemu heteroseksualnemu nie zagraża nic ze środowiska LGBT." - brednie, lgbt robią ludziom wodę z mózgu, sam znam przypadek, gdzie dziecko zagorzałej katoliczki chodzące do katolickiej szkoły zostało zdeprawowane przez dwie lewaczki z lgbt z jego klasy, które codziennie orały mu mózg - gościu się tak pogubił, że myślał o samobójstwie - dopiero zmiana szkoły i psycholog i ogromna praca rodziców zaczęły chłopaka odzyskiwać do normalnego zycia

  Ps. porównywać dewiacje sexedukatorów z religią, to nie mozna być w pełni normalnym, zdrowym heteroseksualnym.
 • @SolidarnyX 14:23:48
  Twierdzi Pan, że jakieś dziecko zdeprawowało dwoje innych dzieci? Nawet, gdyby chodziło o demoralizację, to i tak ociera się Pan o śmieszność. ("znam przypadek, gdzie dziecko chodzące do katolickiej szkoły zostało zdeprawowane przez dwie lewaczki z lgbt z jego klasy")
 • @marek500 13:40:47
  Procentowo bezsprzecznie ogromną większością są zakażeni homo - i takie są fakty, a nie twoje widzimisię.
  Sexedukatorami sienie przejmujesz i bredzisz o podstawie programowej - ty chyba nigdy do szkoły nie chodziłeś. W temat wpisuje jedno a na lekcji robi co innego, w dodatku, często sprowadza kumplu dewiantów, którzy robią lekcję "doświadczalną" - gdzie ty zyjesz?
  Poza tym jeszcze nie mamy w pełni sexedukatorów, a już"nauczyciele" od lekcji "wychowanie do życia w rodzinie" robiąw podstawówkach lekcje na zasadzie, chłopaki przebierają sie za dziewczyny, a dziewczyny z chłopaki - o czystym aspekcje dewiacyjnym chyba nie muszę mówić ale powiedz mi, co to ma do "wychowania do życia w rodzinie" i podstawy programowej , o której bredzisz? To jest przykłąd z życia w polskiej szkole państwowej.

  Jesteś zwykły leming, w dodatku lewacki...
 • @viridiana 12:18:28
  Bzdura - psychuszki były i nadal są, szczególnie niepoprawnych politycznie szybko tam wsadzają i nikt się ich nie pyta czy chcą.
  a lewactwo, to choroba psychiczna i powinno się ja leczyć, tym bardziej, ze oni jawnie chcą zarazać innych
 • @viridiana 14:36:24
  Jak na razie to się pani osmiesza (i wcale nie ociera) - "jakieś dziecko zdeprawowało dwoje innych dzieci?" i "dziecko chodzące do katolickiej szkoły zostało zdeprawowane przez dwie lewaczki z lgbt"
  Czytanie ze zrozumieniem nawet własnych słów, nie jest pani mocna strona.
 • @marek500 13:40:47
  Problem w tym, że w programach nauczania zawarta jest nauka tolerancji , również tolerancji dla ideologicznych treści propagowanych przez osobników seksualnie zboczonych - " dwóch mężczyzn kopulujących doodbytniczo? Przecież to miłość Krzysiu, norma, a żadna miłość nie jest złem ani patologią..." Właśnie w ten sposób, za plecami rodziców przemycane są do umysłów dzieci na biologii, WOS i innych. Lekcja wcale nie musi się nazywać "edukacja seksualna" . Proszę nie zapominać, że dyrekcje szkół i kuratoria podają nauczycielom wewnętrzne wytyczne jak lekcje o równości i tolerancji należy przeprowadzać a poprawność ich realizacji rozliczają na wizytacjach w klasie od których każdy nauczyciel jest finansowo i karierowo uzależniony. Pan naiwnie myśli, że się wychyli w sytuacji, gdy za bramą czeka 10 chętnych na jego etat?
 • @SolidarnyX 14:44:19
  Bynajmniej. Z Pana cytatu wynika że dwoje dzieci zdeprawowało 1 dziecko a Pan demoralizacji od deprawacji nie potrafi rozróżnić jak również ideologii od choroby psychicznej.
 • @viridiana 16:42:49
  I znów pudło ale widać lubi się pani błaźnić ;)

  Słownik Języka Polskiego: "deprawacja - zdemoralizowanie kogoś, doprowadzenie do zepsucia, zgorszenia, upadku moralności; demoralizacja".

  Z ideologią a chorobą psychiczną to podobna pani błazenada.

  Ps. teraz pani pisze, że "dwoje dzieci zdeprawowało 1 dziecko" ,a wcześniej: "jakieś dziecko zdeprawowało dwoje innych dzieci" - coś chyba grzeje słoneczko za mocno, włączy se pani wiatraczek, choćby ten z komputera ;P

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930