Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 164 komentarze

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Rozbiór PL2020 czerwone bierze mafia żółte Żydzi?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rozbiór PL2020 czerwone bierze mafia żółte Żydzi?

 

Rozbiór PL2020 czerwone bierze mafia żółte Żydzi?

 

Po zrobieniu przeze mnie alarmu że Polskę rozbiera się terytorialnie od środka, wielu ludzi na internecie zaczęło zadawać sobie pytanie KTO bierze pod swoją kontrolę obszary żółte a KTO czerwone....... Chodzi o te wyznaczone przez Szumowskiego obszary rzekomo koronawirusowe tj. strefy żółtą i czerwoną.

 

Ja mam przekonanie ze strefę czerwoną bierze mafia włoska a strefę żółtą Żydzi.

 

Jeśli ktoś posiada listę członków mafii włoskiej rezydujących w Polsce, to powinien tę listę natychmiast ujawnić publicznie, by w razie udowodnienia im tego przestępstwa tj. próoby rozbioru Polski, by można było ich aresztować na wiele lat, za próbę zamachu stanu na państwo polskie. Jest to zbrodnia przeciwko państwu polskiemu sankcjonowana między innymi art.117 par.1 KK (najniższa kara to 12 lat, najwyższa dożywocie) Jest to również zbrodnia przeciwko ludzkości sankcjonowana prawem międzynarodowym, gdyż jest to próba zanegowania Narodowi Polskiemu prawa do samostanowienia narodów.

 

Dość mafijnych rządów w Polsce! Dość zarządzania państwem polskim z ukrycia poprzez loże masońskie, w sposób terrorystyczny!

 

Jeśli moje przypuszczenia okazałyby się prawdziwe, to doprawdy, cóż byłby to za chichot historii, że członkowie narodu włoskiego, uważanego przez Polaków (w tym niżej podpisanej) za naród przyjazny, takie rzeczy nam robią!? Jeśli tak to ja pytam: Gdzie Wasz honor Mafiosi!?

 

Czy Boss mafii włoskiej na Polskę mieszka w Krakowie?

 

Ps. Jeśli ktoś ma jakieś dodatkowe informacje co do ewentualnych innych pretendentów do polskiej ziemi to zachęcam do ujawnienia.

 

z pozdrowieniami

Teresa Garland,

Tel. 697357009

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

Akty Woli Narodu do pobrania tu:

https://aktywolinarodu.wordpress.com/

 

 

 

KOMENTARZE

  • Rób coś, działaj!
    Apele Pani Prezydentki Garland do aktywności już same w sobie są cenne i zasługują na SG1 i 5*.

    Brawo!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031