Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 164 komentarze

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Wezwanie do władz w sprawie rozbioru Polski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wezwanie do władz w sprawie rozbioru Polski

 

Wezwanie do władz w sprawie rozbioru Polski

 

 

Ref. D053 2020 08 09                                                                                                            Polska dnia 9 VIII 2020r

 

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski

Premier Mateusz Morawiecki

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji

Trybunał Konstytucyjny

 

W E Z W A N I E

 

Szanowny Panie Łukaszu Szumowski – Ministrze Zdrowia a raczej Ministrze Eksterminacji Polaków, WZYWAM Pana do natychmiastowego zakończenia nieistniejącej pandemii koronawirusa za pomocą której dokonuje Pan rozbioru Polski w celu przekazania pod obcą kontrolę wyselekcjonowanych obszarów terytorium Polski.Pana dni i dni Pańskiej rodziny mogą być policzone, bo Polacy dowiedziawszy się o wielkim oszustwie jakie bezczelnie przeprowadza Pan na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, mogą nie wytrzymać i zwyczajnie ktoś Pana może odstrzelić.

 

Szanowny Panie Premierze Mateuszu Morawiecki – WZYWAM Pana po raz kolejny do natychmiastowej dymisji i dysmisji całego składu Pańskiego Rządu. Dopuścił Pan do tego, że w Pańskim rządzie pojawił się kret Szumowski który na pomocą niestniejącej pandemii dzieli Polskę na kawałki by oddać te wyłączone z normalnego funkcjonowania tereny polskie w obce ręce. Jest to zdrada stanu. Czas jest najwyższy by Pan odszedł ze stanowiska. Polacy są cierpliwi ale miarka się przebrała, bo po takiej zdradzie Polaków, nikt nie będzie już w stanie zagwarantować Panu i Panu podobnym, życia i funkcjonowania na terenie Polski, bo zawsze może się znaleźć jakiś samotny strzelec zdesperowany krzywdą jaką wyrządziliście jemu i Narodowi Polskiemu.

 

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji – Szanowni Państwo, Jako nadzorcy prawidłowego funkcjonowania mediów na terenie Polski, wiecie jak bardzo te media są terrorystyczne, a pomimo tego nic do tej pory w tej sprawie nie zrobiliście. Na mój list w tej sprawie kazaliście mi dostarczyć dowody. A WY? Od czego jesteście? To WY powinniście te dowody znaleźć, bo to WY bierzecie od Polaków za to pieniądze. WYZWAM Państwa do natychmiastowego wydania do wszystkich mediów nadających na terenie Polski NAKAZU o ZAKAZNIE informowania ludności o „pandemii” koronowiarusa. Gdyż jest to oszustwo medialne! PANDEMIA NIE ISTNIEJE! Proszę podeprzeć się dowodami w tej sprawie od Pani Dr. Anny Martynowskiej oraz od Pani dr Diany Wojtkowiak. Brak działań z Państwa strony w tej sprawie będzie podstawą do postawienia Was przed Trybunałem Stanu.

 

Do Sędziów Trybunału Konstytucyjnego – Szanowni Państwo, stoicie na straży prawa morskiego negującego człowiekowi jego podstawowe Naturalne Prawa Człowieka. Jesteście zatem kolaborantami Globalistów czyli okupantów Polski. Już za sam ten fakt powinniście wszyscy zostać skazani na karę śmierci, gdyż poprzez swoją działalność blokujecie realizację CELU każdego człowieka urodzonego tu na Ziemi. A celem tym jest rozwój osoby ludzkiej. Poprzez Wasze morskie prawo, zanegowaliście ludzkości rozwój. A teraz jeszcze nic nie robicie gdy Polska jest parcelowana za pomocą rozporządzenia Szumowskiego o covidzie i rzekomej pandemii której nie ma. WZYWAM Państwa do OFICJALNEGO unieważnienia wszystkich aktów prawnych a w szczególności rozporządzeń Szumowskiego dotyczących niestniejącej pandemii koronawiusa. Pamiętajcie że nie jesteście nietykalni chociaż tak Wam się wydaje.

Teresa Garland Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego SKK

WCZORAJ PALESTYNA DZISIAJ POLSKA!!!


KOMENTARZE

 • Szanowna Pani Prezydentko...
  Myślę, że tutaj jest partner do koalicji :
  https://przyszlapolska.neon24.pl/post/156909,wolne-wybory-ruch-polityczny-zapraszam

  Jednak prawdziwy Partner to jest tutaj :
  https://jozefbizon.wordpress.com/mancinelli-nmp-polska/

  Jeżeli nie będzie zjednoczenia, utworzenia koalicji pod tym sztandarem, to nie widzę realnej szansy na przetrwanie.
  Tutaj jest także ciekawy materiał na ten temat :
  https://www.youtube.com/watch?v=Rn4haZ1s3O0&t=1888s

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031