Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
176 postów 164 komentarze

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

OGŁOSZENIE – szukam kwitów na media

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

OGŁOSZENIE – szukam kwitów na media

 

OGŁOSZENIE – szukam kwitów na media odn. oszustwa medialnego ws koronawirusa

 

Szanowni Państwo

Na wskutek oszustwa medialnego pod nazwą pandemi koronawirusa, jakość życia milionów osób została obniżona. Ludzie potracili pracę, pieniądze, wolność i GODNOŚĆ. Zmusza się ludzi do chodzenia w maseczkach, były okresy że zabroniono ludziom BEZPODSTAWNIE możliwości przemieszczania się, a teraz pod przykrywką nieistniejącej pandemi przygotowywuje się podstępnie terytorialny rozbiór Polski i eksterminację Polaków.

 

Wszystko to jest możliwe z powodu terrorystycznych działań MEDIÓW. „Terroryzm jest przede wszystkim po to, aby szerzyć strach” Andriej Żelabow

 

W związku z powyższym napisałam do KRRiT w dniu 6 maja 2020 roku wniosek o odebranie koncesji wszystkim terrorystycznym mediom i o ukaranie winnych ropzowszechniania kłamstw i stosowania medialnego terroryzmu psychologicznego w stosunku do Polaków, gdyż akt terrorystyczny może stanowić zbrodnię ludobójstwa, zbrodnię przeciwko ludzkości.

 

W dniu 28 lipca 2020 roku otrzymałam odpowiedź z KRRiT, w której informują mnie że aby KRRiT mogło się zająć tą sprawą potrzebują konkretnych dowodów w postaci wyszczegółowionych programów telewizyjnych, czyli dat emisji, godzin emisji, dowodów emisji, oraz nazwiska i imona osób które rozpowszechniały poprzez kanały medialne przede wszystkim TV, kłamstwa o niestniejącej pandemii, siejąc terrroryzm psychologiczny czyli popełniając zbrodnię przeciwko ludzkości na Polakach.

 

Proszę o pilne przesyłanie do mnie KOMPLETNYCH dowodów przestępstw medialnych abym mogła po pierwsze przedstawić je do KRRiT oraz przesłać je do Społecznego Trybunłu Prawa Naturalnego.

 

Dowody proszę przesyłać TYLKO listem poleconym za potwierdzeniem odbioru na adres: Teresa Garland skr.poczt.88, 32-050 Skawina. Po wysłaniu proszę zadzwonić by upewnić się czy pakunek dotarł, bo Poczcie Polskiej nie wierzę. Tel. 697357009

 

Jeśli ktoś zechce przesłać dowody medialnego przestępstwa związanego z koronawirusem drogą mailową, to proszę pisać na adres: teresagarland@fidespolska.pl Po wysłaniu proszę zadzwonić by upewnić się że mail dotarł.

 

Ps. Pakiet dokumentów (mój list do KRRiT i odpowiedź z KRRiT oraz opracowanie o akcie terrorystycznym) odnośnie tej sprawy można pobrać tu:

https://mega.nz/folder/Kx03iR4L#dgZf508D5lcjA3cZBPgFYg

 

z pozdrowieniami

Teresa Garland,

Tel. 697357009

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

Akty Woli Narodu do pobrania tu:

https://aktywolinarodu.wordpress.com/

 

KOMENTARZE

 • Autorka
  O święta naiwności! Pani myśli, że ludzie nic lepszego nie mają do roboty, tylko psuć oczy wgapiając się w telawizornię , skrupulatnie notować co ścierwomedia bredzą i jeszcze sponsorować pocztę, już dawno nie polską, wysyłaniem listów poleconych? To oczywiste, że zawsze pierdzielą to, co im każe sponsor czyli władze RP.
 • @ Autor - 5*
  Doceniam Pani zaangażowanie i chart ducha do walki z żydo-medialnym terroryzmem. Jednak bądźmy realistami, front walki, który chce Pani otworzyć jest zbyt duży jak na możliwości niezorganizowanych Polaków. Tu zwycięstwa nie będzie, ponieważ przeciwnikiem jest cały syjonistyczny totalitaryzm medialny (rządowy i finansowy) Zachodu.
  Poza tym większość Polakatolików jest skutecznie wystraszona covid-19 i nawet klaskać Pani nie będą.

  Trzeba pomyśleć nad walką partyzancką i obierać znacznie skromniejsze cele, takie które są realne do zdobycia. Np. warto zaatakować jakieś żydo-media za mowę nienawiści wobec Polaków albo jakąś prokuratorską gnidę za wspieranie syjonizmu i pogrobowców banderyzmu OUN-UPA i za antypolską działalność - tekst pana Jacka Boki (https://kresywekrwi.neon24.pl/post/156866,osiem-miesiecy-wiezienia-za-krytyke-banderyzmu)
 • Jeżeli Pani pisze, że:
  "Na wskutek oszustwa medialnego pod nazwą pandemi koronawirusa, jakość życia milionów osób została obniżona. Ludzie potracili pracę, pieniądze, wolność i GODNOŚĆ. Zmusza się ludzi do chodzenia w maseczkach, były okresy że zabroniono ludziom BEZPODSTAWNIE możliwości przemieszczania się, a teraz pod przykrywką nieistniejącej pandemi przygotowywuje się podstępnie terytorialny rozbiór Polski i eksterminację Polaków."
  To chyba ma Pani już dowody, bo skąd by Pani to co pisze, by wiedziała. Jako uczciwy polityk chyba nie opiera się Pani na jakichś niesprawdzonych pogłoskach.
   
 • Ks. Natanek pokazał jak należy walczyć z nieuczciwością mediów...
  jego klątwa na TVN spowodowała taki upadek tej telewizji, że przejęli ją Amerykanie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930