Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
176 postów 164 komentarze

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

KTÓRY PREZYDENT przywróci nam PAŃSTWO NARODOWE?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

KTÓRY PREZYDENT przywróci nam PAŃSTWO NARODOWE?

 

KTÓRY PREZYDENT przywróci nam PAŃSTWO NARODOWE?

 

Szanowni Państwo

Nakreślam punkt sytuacji w jakiej się znajdujemy w dniu 2 sierpnia 2020r.

 

Po pierwsze trzeba nam wiedzieć że jesteśmy pod okupacją globalistów, którzy przejęli nam państwo, jego narzędzia do regulowania gospodarki (tj. emisja pieniądza, podatki, handel zagraniczny, tworzenie prawa) oraz przejęli instytucje państwowe które teraz już nie służą Narodowi Polskiemu tj. wojsko, policja, sądy, służby (pomimo że Naród Polski je utrzymuje) lecz służą tym którzy z ramienia globalistów nami rządzą, służą GLOBALISTOM I ICH ZYSKOM oraz instytucje państwa polskiego które chronią RZĄD A NIE OBYWATELI!! OBYWATELE POZOSTALI BEZ OCHRONY!!!

 

Dochodzą do mnie informacje że podobno Policja od poniedziałku 3 sierpnia 2020 roku nie stanie już po stronie obywateli lecz stanie po stronie SYSTEMU i BEZPRAWIA czyli po stronie GLOBALISTÓW! Apeluję do wszystkich tych, którzy będą nękani i nie będą wpuszczani np. do sklepów czy innych miejsc bez maseczek a jednocześnie nie będą mieli wsparcia u Policji by mogli wejść, czyli będą złamane nasze podstawowe Naturalne Prawa Człowieka i nastąpi LEGALNA SEGREGACJA na NIEWOLNIKÓW i BUNTOWNIKÓW bo wezwana Policja wg moich informacji ma ponoć obowiązek spisania każdego kto nie chce założyć maseczki i skierować sprawę do sądu? czyli powstaną OFICJALNE listy Polaków do PILNEGO ich zabicia bądź uwięzienia a dane tych osób przekazane zostaną WROGOWI czyli SĄDOM!  Po to by Globaliści na terenie Polski mogli BEZOPOROWO zrealizować ich PLAN!

 

Apeluję do wszystkich tych osób poszkodowanych by bardzo dokładnie opisywali takie zajścia: trzeba spisać miejsce i godzinę zdarzenia, listę osób uczestniczących, wząć do wszystkich uczestników kontakty, fotografować i nagrywać takie sytuacje. Bo to będą dokumenty-dowody ZBRODNI PRZECIWKO LUDZKOŚCI dowody CZYSTKI ETNICZNEJ dokonywane, wygląda na to, że rękoma polskiej Policji? na POLSKICH CYWILACH w interesie GLOBALISTÓW!

 

W tej chwili jako zwykli obywatele jesteśmy bezbronni: NIE MAMY BRONI ani dostępu do MEDIÓW! Tzw. PRAWO NIE DZIAŁA! Wygląda na to że zostaliśmy pozbawieni OCHRONY również i ze strony Policji, zostaliśmy poozbawieni jakiejkolwiek możliwości ruchu. Pozostaje nam tylko monitorować i dokumentować zbrodnie jakie są nas dokonywane, by przekazać je jako HISTORYCZNE świadectwo EKSTERMINACJI POLAKÓW!

 

Dokumentację dotyczącą łamania podstawowych Naturalnych  Praw Człowieka należy również zbierać w stosunku do sytuacji zaistniałych z politykami, urzędnikami państwowymi, lekarzami, pielęgniarkami, sędziami, prokuratorami, oraz wszystkimi którzy będą łamali nasze podstawowe Naturalne Prawa Człowieka, którzy będą nam odmawiali wejścia bez maseczek do jakichś ogólnodostępnych miejsc, czy też będą nas na siłę szczepili, albo bez naszej zgody mierzyli nam temperaturę.

 

CELEM ISTNIENIA PAŃSTWA NARODOWEGO JEST OCHRONA OBYWATELI I ICH MAJĄTKÓW

Tymczasem........

Poza wyjątkami NIE MA JUŻ PAŃSTW NARODOWYCH BO ZOSTAŁY PRZEKSZTAŁCONE W FIRMY KORPORACJE ZAREJESTROWANE W AMERYCE

 

Polska jest zarejestrowana jako firma w Waszyngtonie pod nazwą „Republic Poland of”

Polacy są produktami tej firmy. Z punktu widzenia prawnego jesteśmy  PRODUKTAMI=RZECZAMI=NIEWOLNIKAMI w firmie handlowej która działa na zasadach prawa morskiego NIE UZNAJĄCEGO naszych Podstawowych Naturalnych Praw Człowieka ani SPRAWIEDLIWOŚCI!!! Stąd w polskich sądach nie jest uznawana Konstytucja, łamane są nasze prawa i nie ma SPRAWIEDLIWOŚCI.

 

Oprócz państw-firm ŚWIAT podzielony jest na odrębne grupy-KASTY ludzi wchodzących w skład Trustów przy Amerykańskim FEDzie. Sędziowie i politycy są kastą najwyższą i są NIETYKALNI nawet wtedy jak dopuszczają się LUDOBÓJSTWA! Są chronieni przez POLICJĘ i NATO. Zwykli obywatele pozostali BEZ OCHRONY.

 

Proces przekształcania państw narodowych w państwa podporządkowane globalistom trwał już od dziesięcioleci. Robiono to za pomocą PODSTĘPNYCH ustaw. W Polsce rozpoczął się już w latach dwudziestyczh XX wieku.

 

Na końcu artykułu link do wykazu i pobrania przykładowych kilku ustaw dzięki którym globaliści przejmowali zarządzanie Polską przejmując nasze państwowe instytucje narodowe, sądy oraz PRAWO.

 

W miejsce prawa polskiego wdrożyli SWOJE prawo MORSKIE. Zrobili to bardzo podstępnie używając podwójnego znaczenia słów we wprowadzanych państwowych ustawach. Ten ICH KOD rozumieli tylko WTAJEMNICZENI WYBRANI, stąd mogli robić co chcieli i z tego między innymi właśnie wynika NIESPRAWIEDLIWOŚĆ w polskich sądach, gdyż te sądy nie są już polskie lecz globalistycze (korporacyjne). Człowiek jest traktowany w tym ich prawie jako przedmiot=niewolnik=rzecz czyli NIE JEST ŻYWĄ OSOBĄ LUDZKĄ z przysługujaącymi OSOBIE ludzkiej jej Naturalnymi Prawami Człowieka. Te sądy nie opierają się na naszych prawach ani na Konstytucji lecz opierają się na prawie morskim co oznacza na SWAWOLNEJ i DOWOLNEJ interpretacji i decyzji KAPITANA-SĘDZIEGO czyli tak jak to jest na statkach.

 

OBECNY SYSTEM TZW. SPRAWIEDLIWOŚCI W POLSCE JEST JEDNYM WIELKIM OSZUSTWEM! Polecam lekturę Pani Barbary Zyzdy która próbuje „rozbić” ten morski KOD w opracowaniu  pt.”Publicznoprawne funkcje kapitana statku morskiego” tu fragment: „Niepodważalna powaga stanowiska oraz przyznanie kapitanowi statku morskiego wielu funkcji zarezerwowanych na lądzie dla odrębnych instytucji, czyni status kapitana statku morskiego niezwykle ciekawym przedmiotem analizy. Funkcje kapitana statku morskiego są zawarte zarówno w aktach prawa krajowego jak i aktach prawa międzynarodowego, jednak żaden z nich nie ujmuje przedmiotowej kwestii kompleksowo.”

 

Tu klika komentarzy z internetu odnośnie stosowania prawa morskiego :”Jesteśmy traktowani jak bydło. Oczywiście, że to kretyńskie, a jednocześnie szatańskie, zastosowanie prawa morskiego, gdzie wody płodowe są uważane jako wody morskie dostarczające statek do portu nikomu normalnemu by nawet nie przyszło do głowy. Ludzie są nieświadomi (...)To właśnie to prawo, mówi, że jesteś produktem morskim, żyjącym do dnia urodzin w wodnym świecie. Akt urodzenia, jest formą dostarczenia towaru do portu docelowego, w którym rodzic, zrzeka się praw rodzicielskich. Akt urodzenia, jest aktem zgonu wolnego człowieka, i aktem utworzenia zniewolonego awataru, podlegającego państwu handlowemu. Tak, twoja matka uważana jest za łódź, moment narodzenia jest aktem cumowania łodzi w porcie handlowym, z doku zabierany jesteś ty - produkt państwa handlowego. Kapitan portu - lekarz oświadcza, że przyjmuję w imieniu państwa trupa wolnego człowieka, a rodzice oświadczają, że zgadzają się na przejęcie ciała przez państwo i stworzenie z niego awataru, żywej istoty. Twoi rodzice oświadczając, że wyprodukowali towar, zgłaszają go do państwa handlowego, informując przez GUS, bank narodowy i bank centralny o pojawieniu się nowego niewolnika, którego można sprzedać lub kupić. Te śmieszne ratingi, są opisywane za pomocą nie siły pieniądza, ale ilości dostępnych niewolników w wieku rozrodczym, oraz niewolników zdolnych do pracy. Każdy z nas, oznaczany jest numerem seryjnym,  składającym z trzech pól oznaczonych kolorem czerwonym, niebieskim i czarnym/złoty. Oznacza to : światowy

numer seryjny, zabezpieczenie społeczne, wynikające z pożytecznej dla państwa pracy, oraz klasę społeczną.”

 

W takiej sytuacji jedynym ratunkiem dla ratowania dalszego istnienia Polaków jest powrót do PAŃSTWA NARODOWEGO w służbie Narodu Polskiego. Trzeba odzyskać dla Narodu Polskiego PRAWO i INSTYTUCJE PAŃSTWA POLSKIEGO! Ale biorąc pod uwagę dzisiejszą sytuację taki powrót wydaje się być możliwy tylko za pomocą dyktatury wojskowej NARODOWEGO WOJSKA POLSKIEGO. I zadziałanie siłą przeprowadzając zmiany przywracające nasze państwo i jego instytucje w służbie Narodowi Polskiemu, gdyż zwykli ludzie nie mają świadomości i nie rozumieją światowego systemu i globalistycznych macek w jakich się znajdujemy, gdyż nie mamy dojścia do TV by zaprezentować SPOŁECZEŃSTWU PRAWDĘ w jakiej żyją. MEDIA to jest największy problem.

 

Gdybyśmy mieli naszego polskiego Prezydenta, gdyby Kościół ujął się za Polakami i z ambon zaczął uświadamiać Naród Polski np. odczytując ten list we wszystkich kościołach w Polsce, gdyby Wojsko Polskie było NARODOWE POLSKIE to myślę że znalazła by się droga WYZWOLENIA Polaków z tego nieludzkiego systemu globalistycznego, w przeciwnym razie ZGINIEMY i Naród Polski zostanie w szybkim czasie EKSTERMINOWANY!  

 

Jeśli w najbliższym czasie na linii PREZYDENT – NARODOWE WOJSKO POLSKIE – KOŚCIÓŁ nie dojdzie do porozumienia w celu ratowania Narodu Polskiego to obywatele muszą SAMODZIELNIE zadbać o swoją obronę osobistą i dla własnego bezpieczeństwa zaopatrzyć się w broń nawet nielegalną. Gdyżw sytuacji gdy człowiek jest zagrożony ma niezbywalne prawo do obrony. W sytuacji gdy w państwie tworzy się nieracjonalne i niesprawiedliwe, oparte na kłamstwach prawa oraz w sytuacji gdy prawo nie jest respektowane, gdy cały system sądowniczo-siłowy państwa nie funkcjonuje w obronie obywatela, czyli państwo nie spełnia swojego celu istnienia jakim jest ochrona człowieka i jego majątku, to wtedy obywatele w celu przywrócenia SPRAWIEDLIWOŚCI jako gwaranta ładu, porządku i poszanowania prawa w państwie, nie mają innej możliwości jak chwycić za broń w celu przeżycia i dalszego swojego istnienia. Tą bronią może być wszystko: bomba, granat, karabin, artykuł, filmik, protest, manifestacja etc. To jakiej broni do swojej obrony zdesperowany bezprawiem i niesprawiedliwością obywatel użyje zależy od jego możliwości. „Państwa które nie kierują się sprawiedliwością zamieniają się w bandy rozbójnicze” św. Augustyn. Teraz w wielkie bandy rozbójnicze przemienił się cały Świat!

 

CO NA TO PREZYDENT JAN ZBIGNIEW POTOCKI? Myślę że zanim definitywnie go poprzemy, warto zadać mu to pytanie: Czy przywróci nam państwo narodowe?

CO NA TO PREZYDENT ANDRZEJ DUDA? Wojsko zanim złoży mu przysięgę wierności również powinno mu zadać mu to pytanie: Czy przywróci nam państwo narodowe?

 

JEŚLI JESTEŚ ZWYKŁYM OBYWATELEM I CHCESZ SPRAWIEDLIWOŚCI I OCHRONY TO POSTARAJ SIĘ O BROŃ I ZAWALCZ O PRZYWRÓCENIE PAŃSTWA NARODOWEGO! BEZ BRONI JESTEŚMY TYLKO MÓWIĄCĄ TRZODĄ! SUWEREN MUSI MIEĆ BROŃ BO RZĄD MUSI SIĘ GO BAĆ!

 

Wykaz wzmiankowanych Aktów prawnych i dodatkowych informacji można pobrać tu:

https://mega.nz/folder/foMAXaRI#50Xzvd60PQT4eK6f4i-MWQ


 

Teresa Garland ORĘDZIE 2VIII2020r Który Prezydent przywróci nam PAŃSTWO NARODOWE?

Link do pobrania nagrania i masowej dystrybucji tu:

https://mega.nz/file/I551SaSB#pWRED8d9pOx3apYnruN5VHYGarpiZD_Cj6Mw9MTA-CE

Linki do odsłuchania tu:

https://www.facebook.com/100010918327757/videos/1148154592225141/

https://www.cda.pl/video/5560635f0

Proszę o masową kolportację i zamsizczenie tego mojego filmiku gdzie się da.

 

z pozdrowieniami

Teresa Garland,

Tel. 697357009

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

Akty Woli Narodu do pobrania tu:

https://aktywolinarodu.wordpress.com/

 

 

z pozdrowieniami

Teresa Garland,

Tel. 697357009

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

Akty Woli Narodu do pobrania tu:

https://aktywolinarodu.wordpress.com/

KOMENTARZE

 • Znakomity opis sedna sprawy.
  Odemnie ocena na 5 gwiazdek *
  Przed moim komentarzem była średnia ocena 3.0 i były dwa głosy.
  Mogła wyniknąć z 1-ki i 5-ki co jest prawdopodobne. Raczej nie z 2-ki i 4-ki.

  Zaorała Pani intelektualnie wszystkich mędrców neona. Brak wiedzy by skomentować.

  Ja od siebie zaś powiem, że na tak wykreowaną sytuację, najlepiej by się wpisała ingerencja Anioła bożego, lub Matki Bożej łaskawej, na stulecie jej spektakularnego czynu w sierpniu 1920 roku.

  Tylko że wtedy naród miał o tyle korzystniej, bo kościół i generalicja wspólnie, nawoływała ludzi do obrony stolicy.
  Obecnie jest podobnie, bo do obrony Polski, nawołuje legalny prezydent J. Z. Potocki. No i też w podobny sposób, by tylko i jedynie kto ma możliwość, to stawić się licznie, w celu poparcia tezy, że zaistniało obfite złamanie prawa. No bo walczymy hybrydowo, a nie bronią. Więc dobrze by było, by tłumnie "zalać" centrum Wa-wy tak, by policja i ew wojsko, przeszło na stronę narodu, czując jego moc. Wtedy będący w sejmie nielegal, ma poczuć strach i oddech milionów "za swoimi plecami". W takich sytuacjach dopiero dołączają się anioły do ingerencji w świat materialny. Dokładają spektakularną i jawnie widoczną ingerencję, bo lubią dokładać swoje 3 grosze, na przypieczętowanie kolejnego historycznego zakrętu dziejowego. W końcu wszystkie strategiczne scenariusze historii są dziełem istot duchowych nadzorujących ziemian.

  Po co zatem zapytywać Potockiego, czy przywróci nam państwo narodowe, skoro on o tym stale powtarza, że w Polsce mają zarządzać Polacy, a nie obcy naród?

  Po co zapytywać Dudę, czy przywróci nam państwo narodowe, skoro mówi że nie przywróci, bo nasza rasa uległa zmieszaniu z wrogiem, więc nie można tolerować istnienia dwóch odmiennych kultur, tylko eliminować kulturę Polaków i exter minować ich, by rasa się doskonaliła? Dowód: podpisanie w 2016 w styczniu obowiązkowych szcze pjeń nowo rodków zaraz po urodzeniu, by niszczyć im życie doda tkamitru jącymi w szcze pjonkach.

  Po co teraz namawiać do nielegalnego zakupu broni, skoro trwa faza wojny hybrydowej?
  Obecną bronią jest masowa ilość wniosków skierowanych o wydanie identyfikatora na istotę żywą, aby z niewolnika móc się przekształcić w suwerena. Logistyka jest już uruchomiona.
  NAWET W DWÓCH WERSJACH GRADACJI !!!
  Gradacji pełnej w rodach Ariów
  i gradacji częściowej u Potockiego. Choćby nawet na czas przejściowy, lepsze to niż nicniedziałanie, bo ma prostszą logistykę, niż u Ariów, bo nie trzeba dopraszać się o trzy podpisy u krewnych.
  Więc u Ariów osiąga się status człowieka taki, jaki posiadają rodziny królewskie i bankierskie, bo oznajmia się w trybie zbiorowym wyjście spod prawa morskiego. No i na tę okoliczność otrzymuje się prawo do posiadania paszportu z cechami nietykalności wraz z niepodleganiem pod nikogo. Czyli podlega się prawu naturalnemu.

  W projekcie Prezydenta Potockiego suwerenność zaś jest ograniczona na okresy siedmioletnie, bo co siedem lat organizuje się wybory Prezydenta i jego władzy suweren wtedy podlega. No ale i tak będzie działać prawo naturalne, bo konstytucja z 35 roku, odwołuje się do odpowiedzialności prezydenta przed potomnymi, narodem i Bogiem. (Art 1 i 2 konstytucji z 1935 roku) Działa tez powaga prawa, bo istnieje też kara śmierci, za poważne przewinienia wobec narodu.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930