Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
176 postów 164 komentarze

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Kto chce w Polsce Króla ten chce rządów syjonistów masonerii

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kto chce w Polsce Króla ten współpracuje z masonerią i Syjonistami?

 

Kto chce w Polsce Króla ten współpracuje z masonerią i Syjonistami!?

 

Szanowni Państwo

W ostatnim czasie zauważyłam że na internecie wzmożyły swoją działalność agentury „królewskie”. Oni chcą w Polsce króla.  

 

W mojej opinii ci ludzie to albo płatni agenci, albo ludzie nieświadomi i zmanipulowani albo pożyteczni idioci.

 

W protokołach mędrców syjonu jest napisane jak byk że na końcu wprowadzą oni swojego króla. Ja myślę że ten moment nadszedł. Jestem przekonana że oni chcą teraz wprowadzać ICH króla. Przypuszczam też że tego ICH króla mogą chcieć osadzić w Polsce, bo tutaj lud przyjmie wszystko i łyknie każde oszustwo.

 

Zatem przestrzegam Państwa przed anagażowniem się we wszelkie ruchy królewskie tj. przywrócenie w Polsce monarchii. Byłby to krok wstecz i kolejna dla nas opresja, jeszcze większe zanegowanie praw człowieka w Polsce. Pamiętajmy że to dzięki arystokracji i szlachcie którzy zachowywali się tak jak obecnie rządzący, Polska została rozdarta na kawałki w postaci rozbiorów w 1772r. w 1791 r. w 1793r. To dzięki nim, bo chłopi nie byli świadomi tego co się dzieje bo nie umieli czytać. Następnie ta polska „arystokracja” i „szlachta” weszła w kręgi masońskie oraz pobrali sobie za żony Żydówki, a wiadomo że z połączenia goja i żydówki wyjdzie zawsze dziecko masońskie. Teraz ta polska „arystokracja” i „szlachta” tj. ich potomkowaie chcą odzyskać ich stare posiadłości, majątki i władzę! Ja mówię: NIEDOCZEKANIE WASZE! NIC WAM SIĘ NIE NALEŻY!

 

Polska 30 lat temu weszła na drogę demokracji, której niestety w Polsce nie wprowadzono. Od 30 lat oszukuje się ludzi że żyją w demokracji i wmawia im się że demokracja to system do bani i dlatego jest tak źle. Im chodzi o to żeby Polaków od demokracji odciągnąć! Bo tylko demokracja daje obywatelowi PEŁNIĘ PRAW! Nie dajmy się zatem zwieść że demokracja jest be, bo tak nie jest!

 

W Polsce należy pilnie wprowadzić Demokrację! A co do króla to Polacy już swojego Króla mają w niebie. Wystarczy uznać w polskim prawodastwie jego prawa (Prawo Natruralne, Dekalog, prawo miłosci bliźniego) i tych praw przestrzegać.

 

Dalszej opresji i nowego króla nam nie potrzeba. Demokracja to najbardziej szlachetny i sprawiedliwy ustrój, który daje KAŻDEMU człowiekowi szansę na rozwój, osiągnięcie dobrobytu, szczęścia i postępu. Pod warunkiem że państwo w którym instaluje się demokrację jest zorientowane na działanie w CELU DOBRA WSPÓLNEGO rozumianego jako umożliwienie życia i przeżycia każdemu człowiekowi oraz umożliwienie jego rozwoju materialnego, intelektualnego, duchowego. Państwo w którym wprowadza się demokrację musi stać na straży wolności obywatelskich, przede wszystkim na straży WOLNOŚCI SŁOWA, WOLNOŚCI ZGROMADZEŃ oraz musi pilnować szkolnictwa, edukacji i rozwoju nauki aby były one oparte na dobru i prawdzie.

 

W tej chwili ogranicza się w Polsce coraz bardziej prawa człowieka, ogranicza się nam wolność słowa i komunikacji, istnieje zakaz zgromadzeń. Usuwa się więc podstawy do realizowania w Polsce demokracji. Polskie szkolnictwo, edukacja i nauka oparte są na fałszu i zakłamaniu. Nie służą dobru człowieka (jak być powinno) lecz służą bogaceniu się jednostek i przejmowaniu władzy przez nieuprawnione do tego globalistycznie nastawione jednostki.

 

Zatem rozwiązaniem dla Polaków nie jest zmiana ustroju z demokratycznego na monarchię lecz obrona Naturalnych Praw Człowieka w Polsce poprzez UZNANIE Prawa Naturalnego za podstawę polskiego prawodastwa oraz umożliwienie zawsze i wszędzie: WOLNOŚCI SŁOWA, WOLNOŚCI ZGROMADZEŃ, przeprowadzenie PROGRAMOWEJ reformy szkolnictwa i ustawienie go na prawdzie i dobru. Masoni precz z uczelni!

 

p.s. Powyżsy artykuł jest moją osobista opnią.

z pozdrowieniami

Teresa Garland,

Indywidualny i niezależny kandydat na Prezydenta Polski

https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

KOMENTARZE

 • Autor
  Wydaje mi się, że się pani coś pomieszało. Monarichia konstytucyjna dla Polski, to chyba najlepsze rozwiązanie. Oczywiście z mniejszą ilością darmozjadów w sejmie i senacie, oraz większymi uprawnieniami monarchy. Ponadto lepiej paść jedną świnie niż całe stado.
 • @goat 09:24:40
  Dokładnie. A gdzie masoneria wprost niemal rządzi? We Francji i w USA. A tam królów nie ma.
  Monarchia konstytucyjna byłaby dobrym rozwiazaniem. Oczywiści dziedziczna
 • @Wican 10:26:52
  Ta. Bo głowy koronowane nie są członkami masonerii, nie no, skąd. I zawsze są to ludzie do rządzenia zdatni. Zawsze. Ta.
 • @goat 09:24:40
  Tym czego nam brak to możliwość usunięcia polityka z funkcji w trakcie kadencji. Że parlament jest za duży, to prawda. Że nie wiem/nie rozumiem po co są urzędy marszałkowskie gł. do rozliczania unijnych geszeftów) - to też swoja drogą.
 • @bez kropki 10:35:58
  Oczywiscie, ze bywają masonami. Ale też dbają o dynastęi zwykle chcą synom pozostawić państwo w dobrym stanie. Przynajmniej tak jest z założenia. Natomiast, że w republikacvh głowami państw są dna to jest oczywiste. Bo najmądrzejszy nie ma szans na sukces.
  Poza tym, ja odnosiłem sie do tekstu autorki. Ona napisała, że jest przeciw monarchii bo to rządy syjonistów-masonerii. A w republikach jest inaczej?
  A że król może być dnem, to potrzebna jest ta konstytucyjność..
 • @Wican 11:25:09
  I właśnie o to chodzi co napisałeś. Tron musi być dziedziczny. Krol wtedy dba o to by państwo było suwerenne i możliwie jak najbardziej sprawne. Ma piecze nad sejmem, by nie zasiadało tam barachło. Jest też reprezentacją narodu na zewnątrz. A taki Kwaśniewski, Komorowski czy Duda, kogo reprezentuje? Naród?
 • @Wican 11:25:09
  Nie. Oni nie dbają o państwo, tylko o rodzinę. Swoją. Wyłącznie. tego ostatniego nie czynię im zarzutu oczywiście, idzie mi o zasadę.
 • @goat 11:49:28
  Zarówno Kwachu, jak i Komunoruski reprezentowali swoich wyborców. I robili to wręcz znakomicie;). na szczęście p.rezydent ma ograniczoną kadencję. A teraz sobie wyobraźcie, ze taki Chrabia Bul Skaczący po Krzesłach zostaje dziedzicznym królem...
 • @Wican 11:25:09
  PS o tym jak masoneria rozwalała Polskę ręcamy (nie poprawiać) królów, pisaliśmy chyba na poprzednich jajach bzdyklaczy. Tak, ze ten. Tu akurat zgadzam się autorką - monarchia jest nam (zwł. teraz) tak potrzebna jak świni rzeźnik.
 • @goat 11:49:28
  Każdy z nich myśli o tym, co bedzie robił potem. Kwachu bardzo starał sie o fuchę zagraniczna ale go olali. A król nie miałby powodu
 • @bez kropki 11:52:24
  Ale gdy są włądcami to musza dbać o państwo. Bo trzeba dziedzictwo zostawic w dobrym stanie. Przynajmniej standardowo, w w rzeczywistości bywało róznie.
  A prezydent dba tylko o tych, którzy go do konkursu piekności (bo tym są współczesne wybory) wybrali. I stara się zapewnić sobie potem "miękkie lądowanie"
 • @bez kropki 11:53:50
  Ale Komor nie było gorszy niż Duda. I zawsze nadzieja, że syn będzie lepszy. A przypomnę, że dzieci Komorowskiego (a ma ich piątkę) nie robiły żadnych skandalu, ani nawet się nie lansowały bazując na nazwisku ojca (ja to działo sie w przypadku dzieci Wałesy, córek Kwacha I Kaczyńskiego, ze o wuny premiera Tuska nie wspomnę). To pokazuje pewną skromność
 • @Wican 12:34:55
  Król nie miałby powodu, więc ochlaje na grobach jeńców wojennych urządzałby regularnie. DOŻYWOTNIO. Podobnie jogging na krzesłach w obcym parlamencie.
 • @bez kropki 11:55:55
  Masoneria rozwala każdy kraj i akurat nie ma znaczenia czy głową państwa jest prezydent czy król.Z tym, ze król ma większe szanse na niezależność. A gdy rozwalali nasz kraj, to przypomnę, że królowie byli elekcyjni . To taka dożywotnia prezydentura
 • @Wican 12:36:33
  Nie. Królowie w niczym się nie różnią od obecnych władziów. - Państwo trzeba wydrenować z kasy i se kolejny pałacyk walnąć. Historia pokazuje, że mądrych królów była MNIEJSZOŚĆ.
 • @Wican 12:40:03
  ... i wszyscy z lekcji historii pamiętamy jak się w naszych warunkach geopolitycznych skończyła wolna elekcja...
  A przy masonerii, to na co król ma większe szanse? Na niezależność? Dowcip miesiąca. Zrozum, czy król, czy premier, czy szaman, czy inne mzimu - albo dziwne uwikłania (nie tylko masoneria, wystarczy *ujnia gejropejska), albo niezależność. Nazwa i forma sprawowanej władzy NIC tu nie zmienia.
 • @Wican 12:38:37
  Komor nie gorszy niz Duda? Co pijesz? Dej, bo mocno widać kopie;). To właśnie Komor trwale zaprzepaścił poparcie jedynego kraju, który ZAWSZE nas popierał(czasem nieoficjalnie). Dzięki niemu Polska jest odosobniona trwale i zupełnie. Dziękuje, postoję. Fakt, Duda ma za uszami sprawę z nowelą ustawy o IPN, z kolejnych durnym szczepieniem itd. Przy tej skali zagrożenia interesu narodowego weź nie ględź o skromności. Syn Hansa Franka też był skromny. Dziękuję, postoję.
  A nadzieja jest matką głupich, których nie sieją tylko sami się rodzą i takie farmazony (nomen omen farmazony - sprawdź źródłosłów) opowiadają.
 • @bez kropki 12:39:16
  Ciekawe. Podaj przykład współczesnwego monarchy, który był nastukany publicznie? A prezydenci? Kwachu, Jelcyn, Kuczma.
  Do tego lans na jachtach bogaczy jak Sarkozy.
  Zresztą, wystarczy popatrzeć na III RP, aby uznać ze prezydentami zawsze są miernoty
 • @bez kropki 12:44:22
  A ty wcią nie rozumiesz, że ja głównie czepiłem się tekstu autorki? Inna sprawa, ze uważam,iż monarchia konstytucyjna to dobre rozwiązanie. Najgorszy król nie leciałby w nocy z notesem w zębach i z długopisem za uchem na wezwanie "szeregowego posła".
 • @bez kropki 12:48:50
  Komor nie leciał na wezwanie nocne zwykłego posła. Nie dawał się tak pomiatać przez byle ambasadora żadnego państwa. Duda to największe dno w historii Polski, jakie zostało prezydentem. Wliczając w to II RP i Bieruta. Zwykłe zero bez charakteru.
  Komor miał wpadki, ale faktycznie nim nie pomiatano. I nie szkodził tak jak Gumiś.
 • @Wican 12:40:03
  Autorka chce zostać prezydentem, więc fuczy na inne rodzaje władzy. Ale monarchia konstytucyjna jest lepszym ustrojem niż dyzmokracja.
 • @zbig71 13:39:26
  Monarchia konstytucyjna to tylko inny rodzaj okradania narodu.
 • @Wican 13:05:14
  Nie pomiatano Komorem?! No ja pamiętam różnice w oprawie państwowych wizyt Kaczyńskiego a Komora... No i te dziesiątki szpileczek, "fopów" i in. Nie notowałam sobie tego w kajecie, pamiętam, że było.
 • @Wican 13:03:39
  Na wezwanie posła by nie leciał, ale Repnina - już tak.
 • @Wican 13:02:08
  No, lans na jachtach to mają na sumieniu i rodziny królewskie. Do tego pedofilia, lewe hajsy. A kto był pijany publicznie? W GB królowa matka sobie nie żałowała i czasem ją ponoć widywano publicznie pod gazem;). Jak inni to nie wiem, bo nie miałam przyjemności.
  Do czego zmierzam - otóż koronacja nie zrobi męża stanu z przypadkowego typa. Identyko jak wybór demokratyczny. Zrozum, fakt, że ktoś jest królem NIE oznacza z automatu, że będzie dbał o państwo itd. Wręcz przeciwnie - cała pisana historia dostarcza zyliona dowodów na to, że dobry, mądrzy królowie to wyjątki w masie miernot i szkodników, za których płaci (kasą i życiem) cały naród. Przeciętny król to pasożyt taki sam jak preziu, tylko dożywotni. Dziękuję postoję. Po jaki ciężki *j nam to, skoro z p.rezydentami nie możemy dojść do ładu!
 • @Wican 13:03:39
  "A ty wcią nie rozumiesz, że ja głównie czepiłem się tekstu autorki?" A ja tu dyskutuję na temat zadany przez autorkę, czy o pieczeniu pączków?
 • @bez kropki 13:59:16
  Bo w demokracji to wcale się nic nie kradnie.
 • @zbig71 14:11:04
  A gdzie ja niby bronię demokracji? W tej akurat dyskusji ograniczam się do pokazywania, że powrót do monarchii to bezsens. Kosztowny i szkodliwy. I jest to uzasadnione racjonalnymi przesłankami, a nie tym, że bliżej mi nie znana pani (autorka bloga) jakoby kandyduje na prezia.
 • @bez kropki 14:15:37
  Idealnych ustrojów nie ma. Kosztowna to jest demokracja, każdy obóz polityczny musi zapewnić ,,miejsca pracy,, swoim dołom. Do tego rozdmuchana administracja, czyli znów fikcyjne miejsca pracy i powstawanie ,,nowej szlachty,, która ma jeszcze ambicję, jak tu ,,przychylić nam nieba,, i zapewnić sobie, rodzinie i znajomym jakieś fajne fuchy.
 • @zbig71 14:23:59
  "Innych ustrojów nie ma", a demokracja jest po prostu mniej zła, chwilowo nie ma nic lepszego - nie tymi słowami, ale tę właśnie myśl ktoś już był powiedział. Że co? Że niedomogi demokracji te, które wymieniasz? Ależ w monarchiach jest to samo. Tylko że zabetonowane. No i to że w demokracji jest źle to nie jest aby choć częściowo winą wyborców? Tego, że są głupi itd? Wiesz, teoretycznie zawsze mogą się douczyć. natomiast w monarchii - jak rządziła Biała Knehini, to żadne zmądrzenie nic ludziom i państwu nie pomogło... Monarchia NIE daje furtek, które jednak są w demokracji. Zrozum, nie ma lepszych czy gorszych ustrojów. Są społeczeństwa mądre lub głupie. Jakie widzę wyjście? Pracę u podstaw. Im więcej będzie wykształconych, światłych, logicznie MYŚLĄCYCH Polaków, tym lepiej będzie w Polsce.
 • Jest problem, bo król już jest, więc i królestwem IIIŻydo-RP/Polin jest także
  Żyd Jezus został obwołany królem Polski, a ponieważ intronizacja dotyczyła faktycznie trupa Jezusa, to w jego imieniu rządzi Żydostwo.
  Koronacyjna impreza odbyła się w listopadzie 2016r.

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2017/12/z21001088ieudzial-prezydenta-rp-we-mszy-swietej-z-okazji-jubi.jpg
  Foto z imprezy w Łagiewnikach

  Informacja z imprezy tu: https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,21000510,tlumy-na-intronizacji-jezusa-na-krola-polski-uroczystosc-trwa.html
 • @bez kropki 14:30:15
  Musiałbym sprawdzić jaka jest biurokracja w monarchi, a jaką w państwach dyzmokratycznych.

  Jestem w pracy, teraz nie mam czasu.
  Pozdrawiam
 • @Rzeczpospolita 14:59:41
  Taki król, to nie król. Kto go intronizował? Z elekcji też nie jest. Wiec, królem to on może być dla przygłupów. To że ktoś sobie wymyślił "Joszue jest królem", to tak jak Piłsudski jest marszałkiem.
 • @goat 15:12:40
  Gdyby Pan powiedział to samo tłumowi przed kościołem w Łagiewnikach w czasie tej pożałowania godnej imprezy, to ten tłum by Pana zlinczował.
  Żydowierczych przygłupów jest u nas większość - niestety.
 • @Rzeczpospolita 15:45:55
  Zdaję sobie z tego sprawę. Jednak ja należę do ludzi nie owijających w bawełnę.Dobre w tym wszystkim jest to, że jest ich co raz mniej i może jeszcze doczekam kiedy będą w mniejszości.
 • @goat 16:49:20
  Życzę tego Panu i sobie i naszej Polsce.
 • @goat 16:49:20
  nu nu myszugene kopf!
 • @Rzeczpospolita 17:29:38
  chyba waszej "Polsce"

  - jest pan autentycznie opetany nienawiscia i udajacy narodowca - ciekawe jakiego narodu
 • @Wican 10:26:52
  dzisiejsze kroliki w Europie to pewnie w wiekszosci masoni jak nasz nieslawny Ciolek.

  jestem na kwarantannie z wnukami i dawno nie bylem tak zajety wiec nic ostatnio nie pisalem, ale obiecuje wrocic bo poki co to przewaza pisanina terapeutyczna ;)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930